czwartek, 12 grudnia 2013

#1- Zaczynam.


Pewnego listopadowego popołudnia przyszła na świat mała dziewczynka. Miała oczy niebieskie jak ocean i nosek zadarty do góry. Była głośna i nie dawała spać rodzicom po nocach. Co rok stawała się większa z czym prowadziło to za sobą kolejne kłopoty, które bardzo często stwarzała. Z czasem ta malutka dziewczynka stała się 15-letnią nastolatką.
Pewnego wieczoru siedziała i myślała nad swoim życiem. I wymyśliła, że będzie prowadziła własną stronę internetową. Zrealizowała swój plan. I właśnie teraz, od tej chwili..zaczyna.

Witaj na moim blogu !
Jestem tu wprawdzie nowa i nie za bardzo wiem o czym mam napisać w pierwszym poście. Z powyższego tekstu możesz mnie troszkę poznać. Pytanie dlaczego założyłam bloga? Stworzyłam tę stronę, aby inaczej spędzać nudę. Mam nadzieję że Ci się tu spodoba, skomentujesz czasami post, a z czasem może i zaobserwujesz.

Nikogo nie chcę zmuszać do czytania go. Widziałam czasami takie komentarze jak "Świetny blog, obserwujemy? "  To mnie trochę irytuje. Owszem sama chciałabym mieć dużo czytelniczek, ale jeszcze raz mówię, że nie chcę nikogo zmuszać.

Do następnego postu !  ;]]

5 komentarzy:

 1. Swietny :)
  http://the-pink-eyeshadows.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się bardzo ciekawie, bede tu wpadać ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny wstęp , nie wpadłabym na to :DD

  Obserwuję. I zapraszam na mojego bloga ;

  http://mojeszarezyciee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witamy wśród bloggerek! ;)
  Rozkręcisz się i ty i blog, i będzie ok :)
  Fajny wstęp, pomysłowy :)

  www.panitruskaffeczka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie że zaczynasz pisać :) Będzie chyba fajny blog.

  www.helloitsonelife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń